Nádherné Toskánsko: Toskánsko a ostrov Elba

Termíny 2021: 17.–22. srpna | 14.–19. září | 12.–17. října  

Cena: Kč 8 990

 

Program:

1. den - odjezd ve večerních hodinách přes Rakousko do Itálie

2. den - dopoledne zastávka ve starobylém městě Lucca (centrum postavené na základech starořímské arény), odpoledne návštěva městečka se slavnou šikmou věží Pisa, večer přejezd na ubytování v oblasti slavných toskánskýc lázních Montecatini Terme, nocleh

3. den - snídaně, dopoledne cesta krajem proslaveným pěstováním vína a oliv k návštěvě unikátního starobylého toskánského městečka vystavěnéo na kopcích s typickými rodovými věžemi - San Gimignano, volno, odpoledne přejezd k prohlídce univerzitního města a centra toskánské kultury Siena - Dóm, paláce, muzea, volno, večer návrat na ubytování, nocleh.

4. den - snídaně, ráno odjezd na trajekt na ostrov Elba - dopoledne prohlídka oblasti městečka Portoferraio - návštěva Napoleonovy residence Villa dei Molini, odpoledne návštěva městečka Porto Azzurro a Capoliveri - volno, možnost nákupu suvenýrů, večer návrat na ubytování, nocleh.

5. den - snídaně, odjezd panoramatickou silnicí pohořím Monte Albano do horské vesničky Vinci - zastávka, možnost návštěvy hradu s muzeem slavného rodáka Leonarda da Vinciho, před polednem přejezd k prohlídce hlavního města Toskánksa - Florencie s Dómem, palácem Pitti, Ponte Vecchiem, řadou slavných kostelů, galerií Uffizi - volno, večer odjezd přes Rakousko do ČR.

6. den - příjezd v odpoledních hodinách.

 

Cena na osobu Kč 8 990,-- + Kč 350,-- odjezd ze Zlína

Cena zahrnuje | dopravu autobusem, 3×ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu se snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku. 

Cena nezahrnuje | pojištění, 3 večeře za 1 320 Kč, případné pobytové taxy, vstupy

 


Kontakt

Cestovní agentura Miloslava Kubíčková


Miloslava Kubíčková
Slunečná 4552
760 05 Zlín
PROVOZNÍ DOBA:
pondělí 14.00 - 17.00
středa 15.00 - 18.00 h
(v jiné dny po předchozí telefonické domluvě)
Děkuji za pochopení.


TELEFON:
+420 734 693 230

SKYPE:
ck.cezako